Get Adobe Flash player
Zobacz na Facebook
Info

Poprzednia strona

Można obejrzeć najstarszą działającą wersję naszej strony.

Zobacz ...

Kontakt
Diecezjalny Dom Rekolekcyjny
ul. Rekolekcyjna 13
33-190 Ciężkowice
email: dom_rek@diecezja.tarnow.pl

Tel.: +48(14) 6510013
Fax.: +48(14) 6511083
Mob.: +48 503154047

Krakowski Bank Spółdzielczy
09 85910007 0290 0000 1980 0001
Szukaj

Siostra_Halinka

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !


Siostry, drodzy domownicy i Goście


Witam bardzo serdecznie i pozdrawiam z naszego Wikariatu Misyjnego w Boliwii. Już drugi miesiąc jestem w Cochabambie w Domu Wikariatu. Czas bardzo szybko mi minął. Jest tu bardzo ładnie i dużo różnych drzew, krzewów, kwiatów i wspaniałych owoców i są piękne góry. Poznaję miasto przy okazji załatwiania wizy i zakupów.

Oczywiście zwiedziłam nasza Szkołę bł. Edmunda Bojanowskiego i Przedszkole i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem.

Ostatnio w nocy 16/17 sierpnia pielgrzymowałyśmy do Matki Bożej z Urkupina. Z naszej wspólnoty była s. Filemona, s. Agnella, s. Abelina i ja. Było bardzo dużo ludzi, szczególnie młodych. Polecałyśmy Matce Bożej sprawy całego naszego Zgromadzenia. O godz. 5:00 była Msza św. Potem cały dzień z s. Petronelą modliłyśmy się za ludzi, którzy do nas przychodzili, by się pomodlić za nich.

Byłam też kilka dni w drugim naszym domu w Tiquapaya. To bardzo piękne miejsce – jest tam nasz Dom Nowicjatu i Dom Rekolekcyjny.

Powoli poznaję kulturę, obyczaje i tutejszych ludzi – są otwarci, uśmiechnięci. Uśmiecham się też do dzieci, bo jeszcze nie umiem dobrze języka.

Chciałabym bardzo podziękować za każdą modlitwę, każde wsparcie, ofiarowane cierpienie i dobre słowo. Bardzo odczuwam modlitwę Sióstr. Niech Bóg Wam to wynagrodzi hojnie swą łaską i Miłosierdziem.

Jestem dopiero na początku drogi, więc nadal proszę o Boże wsparcie, bo to jest bardzo istotne, by moja posługa była Bożym dziełem i bym umiała wypełnić Jego zamysł.

Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam i polecam Bożej opiece

Z Bogiem
s. M. Halina Słąbagóra strony